ATLANTIC Extensa õhk-vesi soojuspump 5-11kW

3,444.00

Uued Excellia seeria õhk-vesi soojuspumbad

 • Võimalik liita tarbeveeboiler 200, 300, 400 või 500 liitrit
 • Kasutajasõbralik eestikeelne menüü
 • Hõlpsasti seadistatav
 • Uudne disain
 • Võimalus juhtida läbi interneti
 • Sobib põrandaküttele ja ka radiaatoritega kütmiseks.
 • Varustatud 16liitrise akupaagiga
 • Patendeeritud koaksiaalsoojusvaheti
 • Inverter juhtimine
 • A energiaklassi veepump
 • Võimalus juhtida 2 erineva veetemperatuuriga kütteallikaid (põrandaküte ja radiaatorid)

Atlantic alustas kütteseadmete tootmist juba 1968. aastal ning omab pikaaegset kogemust soojuspumpade kui ka teiste taastuvenergia kütteseadmete vallas. Atlantic kütteseadmeid on Eesti turul müüdud 20 aastat, millega on tõestatud kaubamärgi usaldusväärsus ja kõrge kvaliteet.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Atlantic A.I seeria soojuspumpade valikus on nii eraldiseisva- kui integreeritud boileriga mudelid. Tegemist on split tüüpi inverterkompressoriga seadmetega ning erinevaid võimsusklasse on 5 kuni 16kW.

Atlantic on välja töötanud ja patenteerinud roostevabast terasest anumas paikneva uudse efektiivse koaksiaalse soojusvaheti, mis on oluliselt riskivabam külmumise ja ummistuste suhtes. Anumas paikneb lisaks elektriline kütteelement, mis on vajadusel toetavaks kütteallikaks soojuspumbale ja tomib avarii korral varu soojusallikana.

Soojuspump on tehase poolt katsetatud kuni välistemperatuurini -25°C. Tegemist ei ole tööpiirkonna madalaima võimaliku temperatuuriga ja seade ei lülitu välja, kui välistemperatuur langeb alla -25°C.

Küttevee ringluspumbana kasutatakse A-energiaklassi Wilo Yonos PARA mudeleid, mis on vaiksed ja energiasäästlikud ning omavad rõhutundlikku kontrollerit, kaitsefunktsiooni ja unikaalset LED kasutajaliidest.

Atlantic A.I seeria soojuspumba kompressori juhtimisel kasutatakse VPAM inverterkontrollerit, mis võimaldab muuta kompressori kiirust sujuvamalt ja suuremas ulatuses kui klassikaline inverterkontroller. VPAM inverterkontrolleriga soojuspump saavutab soovitud võimsuse kiiremini ning on vajadusel võimeline töötama stabiilselt väga väikestel koormustel.

Atlantic A.I seeria soojuspumpadel on eestikeelne kasutajasõbralik menüü. Maja kütmine toimub seadistatud küttegraafiku alusel ning sõltuvuses välistemperatuurist.

Võimalik on kasutada soojuspumbaga juhitavat segusõlme ning seadistada erinevate küttesüsteemi osade korral mitu küttegraafikut (radiaatorid ja põrandaküte). Tarbevee ja basseini kütmine toimub eraldi seadistuse alusel. Soojuspumpa saab kasutada hoone jahutamiseks, mis eeldab sobiliku jahutussüsteemi olemasolu. Soojuspumpa saab vajadusel kombineerida olemasoleva kütteallikaga ning kasutada katelt lisakütteks. Mõnede eelkirjeldatud funktsioonide tarbeks tuleb soojuspump varustada lisaseadmetega, mis ei kuulu soojuspumba tarnekomplekti ega sisaldu seadme hinnas.

 

Küsi pakkumist