Maasoojuspump Thermia Calibra

Thermia Calibra on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse.

Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

 • Vähendab teie energiakulu 80%, SCOP 5.8
 • Kaks suurust: 1,5 – 7 kW ja 3 – 12 kW
 • Invertertehnoloogia kõrgema aastase kasuteguri saavutamiseks SCOP 5.8
 • Madal müratase 29-43 dB(A)
 • Uus juhtimissüsteem ja uudne värviline puuteekraan
 • Parim sooja vee tootmine oma segmendis
 • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas.


Maasoojuspump madalenergiamajadele

Thermia Calibra võimsus ja omadused on optimeeritud tagama maksimaalset säästu väiksema energiatarbega majades. Reguleeritava kiirusega kompressori võimsuse vahemik on 1,5-7 kW ja 3-12 kW.

See tagab teile äärmiselt kõrge aastase kasuteguri. Elektriarvet võimaldab veelgi vähendada asjaolu, et te ei kasuta enam kunagi oma tegelikust vajadusest rohkem energiat.

Thermia Calibra toodab oma suuruse kohta palju sooja vett tänu sisseehitatud TWS tehnoloogiale ja mitmetele muudele tehnilistele uuendustele. See tähendab, et traditsiooniliste tehnikatega võrreldes toodab Thermia Calibra kiiremini kõrgemal temperatuuril sooja vett.

Skandinaavia disain ja kvaliteet

Thermia Calibra võimsus ja omadused on optimeeritud tagama maksimaalset säästu väiksema energiatarbega majades. Reguleeritava kiirusega kompressori võimsuse vahemik on 1,5 – 12 kW.

See tagab teile äärmiselt kõrge aastase kasuteguri. Elektriarvet võimaldab veelgi vähendada asjaolu, et te ei kasuta enam kunagi oma tegelikust vajadusest rohkem energiat.

Thermia Calibra toodab oma suuruse kohta palju sooja vett tänu sisseehitatud TWS tehnoloogiale ja mitmetele muudele tehnilistele uuendustele. See tähendab, et traditsiooniliste tehnikatega võrreldes toodab Thermia Calibra kiiremini kõrgemal temperatuuril sooja vett

Uus arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

Uued funktsioonid:

 • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
 • täielik ülevaade temperatuuridest
 • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
 • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Unikaalsed tooteomadused

Madala energiatarbega majad

Thermia Calibra on spetsiaalselt konstrueeritud väikese energiakuluga majade jaoks ja selle väljundvõimsus on vahemikus 1,5 – 12 kW. Thermia Calibral on saadaval nii kolmefaasilise (400 V) kui ühefaasilise variandina (230 V).

Väikese energiakuluga maja väldib soojuskadusid ja kasutab energiakulu vähendamiseks ära päikeseenergiat ning küttest ja jahutusest pärit taastuvenergiat.

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Calibra on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi (mida suurem see on, seda parema süsteemiga on tegemist).

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Madal müratase

Uus mehaaniline konstruktsioon muudab Thermia Calibra üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Thermia Calibra helivõimsustasemed on olenevalt kompressori kiirusest vahemikus 29 dB(A) kuni 43 dB(A) (standardite EN12102 ja EN ISO 3741 kohaselt).

Thermia Calibra on turul pakutavate soojuspumpade hulgas üks vaikseim.

Paindlikkus

Thermia Calibral on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler. Calibra Duo on ilma soojaveeboilerita versioon. Seda saab kasutada koos Thermia MBH-ga ja eraldi 200- või 300-liitrise soojaveeboileriga või mõne muu soojaveeboileriga.

Tänu tarvikute laiale valikule suudab Thermia Calibra tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib maasoojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest.

See tähendab omakorda, et teil ei ole vaja maksta lisakütte eest.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Basseini kütmine

Thermia Calibrat saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini.

Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Maasoojuspump Thermia Calibra tehnilised parameetrid

Mudeli nimetusThermia Calibra 7Thermia Calibra Duo 7Thermia Calibra 12Thermia Calibra Duo 12
Küttevõimsus Min./Nom./Max.1,5-7 kW1,5-7 kW3-12 kW3-12 kW
Passiivse jahutuse võimalusjahjahjahjah
Lisaküttekeha võimsus2/4/6 kW2/4/6 kW3/6/9 kW3/6/9 kW
Kaitseautomaat lisaküttekeha lubamisel16 A16 A25 A25 A
Garantii2 aastat2 aastat2 aastat2 aastat
Tarbimisvõimsus (EN14511 k.a tsirkulatsioonipumbad)0,5~1,6 kW0,5~1,6 kW0,7~2,7 kW0,7~2,7 kW
Eestikeelne menüüjahjahjahjah
Veeboileri maht180 lpuudub180 lpuudub
Elektrikaitse16 A16 A25 A25 A
SCOP (sesoonne soojustegur, külm kliima)5,775,775,85,8
Toitepinge400 V400 V400 V400 V
Energiaklass küte (külm kliima)A+++A+++A+++A+++
Müratase siseseade29-43 dB (A)31-45 dB (A)39-46 dB (A)30-48 dB (A)
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimineSisseehitatud (palju funktsioone)Sisseehitatud (palju funktsioone)Sisseehitatud (palju funktsioone)Sisseehitatud (palju funktsioone)
Siseosa mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus)598x1863x703 mm598x1450x703 mm598x1863x703 mm598x1450x703 mm
Siseseadme kaal156 kg (tühi)104 kg162 kg (tühi)127 kg

Küsi pakkumist