Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT on investeering mugavusse ja energiasäästu. Selle õhk-vesi soojuspumbaga saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada.

See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes soovivad vahetada oma katla või traditsioonilise küttesüsteemi keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

 • Soojuspumpade absoluutne kõrgklass
 • Disain – Täiendab iga kodu nii seest kui väljastpoolt
 • Heli – Häiringuteta vaikne ja lõõgastav keskkond
 • Toimimine – Uusimad tehnoloogiad, mis aitavad säästa energiat ja raha
 • Kombinatsioon – Süsteemi saab kohandada, et see sobiks elustiili ja mugavusvajadustega

Miks valida Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump?

Daikin Altherma välisseade ammutab kütte, jahutuse ja sooja vee saamiseks kuni 75% oma energiast välisõhust, ülejäänud energia saadakse elektrist. Õhk-vesi soojuspump tugineb kompressorile ja külmaainele, et energiat õhust vette üle kanda ja vett vastavalt teie vajadustele soojendada ning majja tarnida.

Pidev invertertalitlus võimaldab kõrget modulatsiooniastet niivõrd väikesel võimsusel kui 0,85 kW, mis aitab seadmel vältida seiskamistel ja käivitamistel tekkivat suurt elektrikulu.

Auhinnatud disain

Koduomanikud soovivad hästi töötavat seadet, mis näeks igas toas hea välja. Seepärast võttis Daikin eesmärgiks luua suurepäraste tehniliste näitajate ja mitmekesise disainiga seadme. Selle tulemusel teenis Daikin Altherma 3 H Ht mitte ainult ühe, vaid koguni kaks mainekat disainiauhinda.

Seest suurepärane toode peaks ka väljast suurepärane välja nägema…

Daikin Altherma 3 H HT välisseadme iseloomustamiseks sobivad sõnad puhtajooneline, minimalistlik ja lihtne. Must horisontaalne võre katab kogu esipaneeli, et peita ainus ventilaator ja vähendada selle töömüra. Matt hall viimistlus peegeldab välisseina värvi, mis aitab seadmel sulanduda erinevatesse keskkondadesse ja maastikesse.

Vaikus on mugavus

Standardses mürarežiimis töötades on välisseadme helirõhu tase 38 dBA (3 meetri kaugusel). See jääb kuskile linnu siristamise ja vaikse raamatukogu vahele. Madala mürataseme režiimis on helitase poole väiksem (35 dBA 3 meetri kaugusel).

1. Moodne korpus

Daikini insenerid tegid koostööd disaineritega, et läheneda traditsioonilisele välisseadmele uuel viisil. Välisseadme disainimisel leiti inspiratsiooni Daikini siseseadmete suurepärasest disainist – sellel on kaunis puhaste joontega esipaneel, mis sulandub hästi keskkonda.

2. Suure jõudlusega ventilaator

Suure jõudlusega seadmetel on tavaliselt kaks ventilaatorit, kuid see seade vajab vaid ühte. Suurem ventilaator parandab õhuringlust, mis aitab töömüra vähendada.

3. Uhiuus kompressor

Daikin Europe tegi koostööd Daikini tehnoloogia ja innovatsioonikeskusega Jaapanis, et töötada välja spetsiaalne kompressor, mis soojendab vee temperatuurini 70 °C. See kõrgetemperatuuriline soojuspump on ka esimene, mis kasutab külmaainet R-32, mis on energiatõhusam ja tekitab vähem CO2-heiteid.

4. Vastupidav isolatsioon

3-kihiline isolatsioon ja kummipadjad põhjaplaadi ja vibratsiooniplaadi vahel absorbeerivad ja summutavad kompressori töömüra.

Saa külmast võitu

Daikin Altherma 3 H HT on taastuvenergial töötav küttelahendus, mis töötab külmas kliimas sama hästi nagu soojaski. Erinevalt teistest küttesüsteemidest kasutavad selle sarja tooted õige temperatuurini kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks välisõhku isegi -28°C juures.

Siseseadme valimine

Valides kolme sellesse sarja kuuluva siseseadme ja kolme erineva seadistuse (kolme funktsiooni) vahel, saab luua sisekliimaalastele nõudmistele vastava kohandatud lahenduse.

1. Seinale paigaldatav mudel

Kompaktne seade, millel on eraldi veeboiler. Sellel mudelil on valikuline jahutusfunktsioon.

2. Integreeritud roostevabast terasest veeboileriga mudel

Kompaktne seade, mille jalajälg on 595×625 mm. Seadme saab ühendada kas 180 või 230 l boileriga tarbevee soojendamiseks ja see töötab kas jahutus- või Bizone-seadistusega.

3. Integreeritud ECH2O veeboiler

ECH2O seadmel on 300 või 500 l veeboiler, mille saab ühendada päikesekollektoritega. Sellel mudelil on valikuline jahutusseadistus.

Kolm funktsiooni

Ainult küte

Daikini tootesarjas on standardvarustuses ainult küttefunktsioon ja see on kõigil kolmel siseseadmel. See seadistus tagab kütte ja sooja tarbevee.

Reversseeritav

Kui lisaks küttele ja soojale tarbeveele on vaja ka ruumijahutust, on reverseeritav funktsioon parim lahendus. See funktsioon on saadaval kõigi kolme siseseadme jaoks ja tänu sellele saab süsteemi töö ümber pöörata, et see jahutaks kütmise asemel. Seda seadistust saab kasutada koos põrandakütte või ventilaatorkonvektoritega.

Bizone

Integreeritud põrandaseade on ainus siseseade, millel on Bizone seadistus. Bizone annab võimaluse hallata ja juhtida temperatuuri kodu kahes erinevas tsoonis, kus kasutatakse erinevaid soojusallikaid, nt radiaatoreid või põrandakütet.

Madoka juhtmega kaugjuhtimispult seadme Daikin Altherma jaoks

Kasutajaliidese uus põlvkond, ümber projekteeritud ja intuitiivne.

 • Intuitiivne juhtimine tänu esmaklassilisele konstruktsioonile.
 • Kolmes erinevas värvitoonis, et seade sobiks sisekujundusega.
 • Hõlpsasti seadistatavad tööparameetrid.

Sisseehitatud ühendatavus – reguleerige elamu kliimat mis tahes kohast ja igal ajal.

 • Jälgige oma küttesüsteemi olekut.
 • Reguleerige töörežiimi ja seadistage temperatuuri.
 • Kavandage temperatuuri ja töörežiimide ajagraafik

Keskkonnahoidlik – ette valmistatud tuleviku jaoks: R32

Uue põlvkonna külmaaine R32 on oma eelkäijast oluliselt keskonnasõbralikum ning efektiivsem.

Meie kliendid otsivad oma kodu jaoks parimaid küttelahendusi, jälgides energiatõhususe märgistusi. Daikini soojuspumbad ja muud küttelahendused on alati kõige keskkonnasõbralikumad ja märgistatud energiatähisega: A+++ (energiamärgis 2019).

Daikin Altherma 3 H HT soojuspumbad saavutavad selle efektiivsuse tänu Bluevolution tehnoloogiale. See ühendab endas Daikini poolt välja töötatud ja arendatud kompressori ja R-32 külmaine, mis teeb sellest unikaalse toote kogu turul.

Vähem CO2 heitgaase ja suurem efektiivsus, see on retsept, mida järgime, et luua tipptasemel küttesüsteeme

Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 H HT tehnilised parameetrid

Mudeli nimetusEPRA14DW1EPRA16DW1EPRA18DW1
Küttevõimsus -15C/35C9,4 kW10,4 kW11,2 kW
COP2,452,442,45
Küttevõimsus -20C/35C8,1 kW8,9 kW9,6 kW
COP2,232,212,22
Küttevõimsus -25C/35C7,8 kW8,7 kW9,3 kW
COP2,052,072,06
SCOP (sesoonne soojustegur, külm kliima)4,154,154,15
Maksimaalne küttevee temperatuur70C70C70C
Eestikeelne menüüJahJahJah
Toitepinge400 V400 V400 V
Energiaklass küte (külm kliima)A+++A+++A+++
Müratase siseseade Nom.303030
Müratase 1m välisseade Nom.434348
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimineLisavarustusLisavarustusLisavarustus
Siseosa mõõtmed K x L x S840x440x390 mm840x440x390 mm840x440x390 mm
Välisosa mõõtmed K x L x S1003x1270x533 mm1003x1270x533 mm1003x1270x533 mm
Siseseadme kaal42 Kg42 Kg42 Kg
Välisseadme kaal151 Kg151 Kg151 Kg
Tootekataloog (inglise keeles)Lae allaLae allaLae alla
Hind8160 €8960 €9550 €

Küsi pakkumist