Maasoojuspump Nibe S1256

KERGESTI KOHANDATAV

See on meie kõige energiatõhusam maasoojuspump, mille sesoonne soojustegur on kuni 6,22.

TIPPTASEMEL EFEKTIIVSUS

Uus keskkonnasõbralikum külmaaine, tõhus sooja tarbevee tootmine ja madal müratase.

ÜLIM MUGAVUS

Kasutajasõbralik puuteekraan, integreeritud juhtmevaba ühenduvus, juhtmevabad lisaseadmed ja nutikas energiasäästlik tehnoloogia tagavad ülima mugavuse.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

NIBE S1256 on nutikas inverterjuhitav maasoojuspump, millel on integreeritud soojaveeboiler ja uus keskkonnasõbralikum külmaaine. NIBE S1256 abil säästate energiatarbimist, sest soojuspump kohandub automaatselt Teie kodu küttevajadusega. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale ja pikaajalisele kogemusele on see meie kõige energiatõhusam maasoojuspump.

NIBE S1256 sesoonne kasutegur (SCOP) on kuni 6,22* – see tähendab, et tegemist on ülimalt tõhusa, kulusid säästva ning suurt sooja tarbevee mahtu tagava sisekliimasüsteemiga. Soojuspump sobib kuni ca 400 m2 suurustele majadele ja valida saab kolme võimsusklassi vahel: 1,5–8 kW, 3–13 kW ja 4–18 kW. Madala müratasemega NIBE S1256 on mõeldud nii uusehitistele kui ka olemasolevate küttelahenduste uuendamiseks.

Integreeritud WiFi ja juhtmevabade lisaseadmete ühendamise võimalusega NIBE S-seeria on Teie targa kodu loomulik osa. Nutikas tehnoloogia kohandab sisekliimat automaatselt, võimaldades samal ajal täielikku kontrolli nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu. See tagab maksimaalse mugavuse väikeste energiakuludega, säästes samal ajal looduskeskkonda.

Küsi pakkumist