Maasoojuspump Nibe S1255

• Efektiivne invertertehnoloogia tagab optimaalse sesoonse soojusteguri ja madalad küttekulud. • Kompressor kohandub vastavalt maja küttevajadusele. Kolm võimsusklassi. • Kasutajasõbralik puuteekraan ja integreeritud juhtmevaba ühendus koos nutika energiat säästva tehnoloogiaga pakuvad maksimaalse mugavuse. • myUplink – seire ja juhtimine interneti teel, kaasas Smart Price Adaption – nutikas juhtimine vastavalt elektribörsi hinnale.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

NIBE S1255 on tõhus ja nutikas inverterkompressoriga maasoojuspump, millesse on sisseehitatud soojaveeboiler. NIBE S1255 tagab optimaalse kokkuhoiu, kuna soojuspump kohandub automaatselt maja küttevajadusega. NIBE on juhtiv tegija invertertehnoloogia valdkonnas, omab suurt kogemust reguleeritava väljundvõimsusega maasoojuspumpadega ja pakub turul üht suurimat tootevalikut.
Alati õige võimsusega töötamine ja kõrge sesoonne soojustegur tagavad võimalikult väikesed aastased
ekspluatatsioonikulud. NIBE S1255 on saadaval kolme mudelina väljundvõimsusega: 1,5–6 kW, 3–12 kW ja
4–16 kW, ja sobib kasutamiseksis nii väikestes kui ka suurtes majades.
Tänu integreeritud wifi-le ja nutikale tehnoloogiale kontrollite oma kodu energiatarbimist ning soojuspump on tänapäevase nutikodu võtmekomponendiks.
Maksimaalse mugavuse tagab tõhus juhtsüsteem, mis kohandab automaatselt siseruumide kliimat. Soojuspumbasüsteem on ka ülimalt keskkonnasõbralik.

Küsi pakkumist