Õhksoojuspump Mitsubishi Electric Kirigamine Style (MSZ-LN) 

Kirigamine Style (MSZ-LN) on tõhus õhksoojuspump, mis kütab või jahutadab vastavalt vajadusele, tagades mugava ja meeldiva sisekliima. Põhiomadused nagu I-SEE sensor, öörežiim ja WiFi teevad uuest soojuspumbast tõeliselt nutika kliimaseadme.
Soojuspumba sisemoodul on suurepärase pilkupüüdva disainiga, sobides ka kõige stiilsema sisekujundusega ruumi.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Energiatõhus ja turvaline

Kirigamine Style energiatõhusus on kõrge: A+++ keskmistes kliimatingimustes ja A+ külmades kliimatingimustes. Sesoonne efektiivsusnäitaja SCOP on 5,2. See tähendab, et soojuspump annab iga elektrile kulutatud kW kohta tagasi 5,2 korda rohkem soojusenergiat. Lisaks on kompressoril 5-aastane müügigaranti.

Madal müratase

Kirigamine Style on üks vaiksemaid soojuspumpasid turul. Lisaks on ainulaadne öörežiim, mille sisselülitamisel väheneb välismooduli müratase 3 dB võrra.

Märkab detaile

Kirigamine Style on varustatud I-SEE infrapunaanduriga, tänu millele ei jää ükski koht ruumis kütmata. Andur tuvastab inimese asukoha ruumis ja seadistub vastavalt sellele. Ruumis viibija saab hõlpsalt valida, kas õhuvool suunatakse tema poole või eemale.

Anduri abil saab inimeste ruumist lahkumisel automaatselt tõsta või langetada ruumi temperatuuri kahe kraadi võrra. Esmapilgul väike muutus säästab pikas perspektiivis märkimisväärselt energiakulusid

Fokusseerub inimesele

Kirigamine Style jälgib ruumi ja salvestab mällu kõik liikumised ja temperatuurid. Seade määrab kindlaks, kus inimesed kõige rohkem viibivad ja seadistab õhuvoolu ning suunab sooja või jaheda õhu sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Suurepärane küttevõimsus

Peamine tunnussuurus, nominaal- ehk arvutuslik küttevõimsus (P-design) näitab, kui suurt pindala soojuspump suudab kütta. Soojuspumba juures tuleb tähelepanu pöörata sesoonsele soojustegurile (SCOP). Isegi, kui soojuspumba SCOP väärtus on kõrge, on kodumajapidamisele küttevõimsuse ja säästlikkuse tagamiseks vajalik õigesti dimensioneeritud soojuspumpa. Kirigamine Style eeliseks on kõrge efektiivsus ja suur küttevõimsus.

Hyper heating tehnoloogia

Kirigamine Style kohandab oma võimsuse vastavalt maja küttevajadusele. Tänu Hyper Heating küttetehnoloogiale säilitab soojuspump ühtlase muutumatu küttevõimsuse veel ka välistemperatuuril -15 °C. Veelgi enam, kütmise efektiivsus garanteeritakse ka -25 °C pakasega.

Testitud -35 °C pakasega

Kirigamine Style-i vastupidavust on testitud sõltumatu katselabori poolt ka -35 °C pakasega. Testi tulemusel saab väita, et Kirigamine Style ei lülitu veel välja kui temperatuur langeb alla -30 °C. Tuba püsib soe ka külmimatel talveõhtutel.

Integreeritud WiFi

Kirigamine Style omab integreeritud WiFi süsteemi, mis võimaldab hõlpsalt soojuspumpa monitoorida ja juhtida internetirakenduse MELCloud abil. Ükskõik, kas viibime kodus diivanil või reisil. Nii on tagatud täielik kontroll soojuspumba üle igal ajahetkel. Valige võrk, sisestage salasõna ja Kirigamine Style ühendub automaatselt rakendusega MELCloud. Enam lihtsamaks minna ei saa!

Tehnilised andmed

  • Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine)A+++ / A+++
  • SCOP 5,2
  • Töötamine on testitud Põhjamaades välistemperatuuril- 35 °C
  • Garanteeritud töötamine välistemperatuuril- 25 °C
  • Müratase 19 dB
  • Küttevõimsus 1,0 – 6,3 (MSZ-LN25); 1,0 – 6,6 (MSZ-LN35); 1,8 – 8,7 (MSZ-LN50)
  • Jahutusvõimsus 0,8 – 3,5 (MSZ-LN25); 0,8 – 4,0 (MSZ-LN35); 1,8 – 5,8 (MSZ-LN50)
  • Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat) 5 aastat

Küsi pakkumist